USŁUGI DODATKOWE

Psychotronika

Jolanta Kulińska ukończyła Studium Psychotroniki oraz wiele kursów z zakresu bioenergoterapii.
W kręgu Jej zainteresowań pozostaje wszystko co jest związane z życiem człowieka. Zrozumienie tych prawd ujawnia wzajemne powiązania na poziomie socjalno- bytowym, emocjonalno- psychicznym i mentalno- duchowym a także zależność od sił przyrody.
Rozmowa z terapeutą pozwala lepiej zrozumieć swoje potrzeby, ograniczenia, lęki, które utrudniają codzienne życie i odnaleźć właściwe rozwiązania.
Terapia pozwala oczyścić organizm z negatywnych energii, zbilansować siły życiowe, wyciszyć się i przywrócić radość życia.
Kontakt: 664 44 33 66

Indywidualny kurs szkoły narodzin (przygotowujący do cc)

….do cięcia cesarskiego, tak samo
jak do porodu naturalnego,
należy się przygotować…
Dowiecie się jak przygotować dom na narodziny dziecka, otrzymacie wiedzę niezbędną przy dokonywaniu wyborów w czasie kompletowaniu wyprawki i gadżetów wspierających rozwój oraz mających ułatwić rodzicom organizację opieki nad maluchem.
Dzieci urodzone przez CC: sen i uspokajanie małego cesarza – omówienie kolejnych tygodni rozwoju wraz z praktycznymi wskazówkami dla młodych rodziców.
Program przygotowania obejmuje także: karmienie piersią po cięciu cesarskim, Pielęgnację i terapię blizny, aspekty psychologiczne – „zaprzyjaźnienie się” z blizną, emocje po porodzie, aktywność fizyczną po cięciu cesarskim.
Kontakt: 664 44 33 66

Wizyty domowe położnej

Po powrocie z maluchem ze szpitala istnieje możliwość umówienia się z położną na wizytę domową, podczas której pomożemy Ci praktycznie urządzić kącik dziecka, wykąpiemy Go wspólnie, pokażemy pielęgnację pępka, pomożemy prawidłowo przystawić do piersi, odpowiemy na Wasze pytania. Zaopiekujemy się też młodą Mamą – sprawdzimy obkurczanie się macicy po porodzie oraz stan krocza, lub rany po cięciu cesarskim.
Kontakt: 664 44 33 66